TITLE

DESCRIPTION

PROJEKT „DBAM O HIGIENĘ I ZDROWY UŚMIECH” – DZIEŃ 1

1 marca zrealizowaliśmy w naszej szkole pierwszą część projektu "Dbam o higienę i zdrowy uśmiech". Zaczęliśmy od rozmów z kolegami i koleżankami, co kryje się za słowem "higiena". Poznaliśmy, co oznacza zwrot "dress code". W klasach zorganizowaliśmy pokazy mody i projektowaliśmy stroje odpowiednie do różnych okazji. Niektórzy zaprezentowali piękne i oryginalne fryzury, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli. Już wiemy, jak ubierać się do szkoły, do teatru czy na spacer. Dużo uwagi poświęciliśmy temu, jak powinien wyglądać i ubierać się schludny uczeń - powstały na ten temat pomysłowe plakaty. Było nam bardzo wesoło i świetnie się bawiliśmy, a przy okazji dowiedzieliśmy się, jak odpowiednio dbać o siebie i swój wygląd.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress