TITLE

DESCRIPTION

PRACE NA KONKURS „ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS”

Na 5. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Anioły są wśród nas" pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo wpłynęło z naszej szkoły 12 prac. W konkursie wzięły udział dzieci z NSP przy Piłsudskiego oraz NSP przy Modlińskiej. Anioły zostaną przekazane organizatorowi konkursu - SP nr 8 w Legionowie - gdzie powołana Komisja Konkursowa oceni ich: oryginalność, pomysłowość, walory artystyczne, technikę zdobienia i estetykę wykonania pracy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 grudnia 2019 r. Za zajęcie I, II, III miejsca organizator przewiduje atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dopuszcza się możliwość wyłonienia prac wyróżnionych. Wyniki konkursu oraz dokładny termin wręczenia nagród zostaną podane na stronie internetowej szkoły organizatora (e-mail sp8leg@wp.pl). Wręczenie nagród odbędzie się podczas gali podsumowującej konkursy pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo w maju 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie. O dokładnym terminie laureaci zostaną poinformowani telefonicznie. Prace będzie można odebrać osobiście od 16 do 20 grudnia w SP nr 8, prace nieodebrane w tym terminie przechodzą na własność organizatora konkursu. Trzymamy kciuki!    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress