Pożegnanie klasy VI

Mijają lata, a wraz z nimi kolejne etapy edukacji. 21 czerwca pożegnaliśmy klasę VI, która - jak nam się zdawało - dopiero niedawno przekroczyła próg naszej szkoły. Po wspólnie spędzonych siedmiu latach zostały miłe wspomnienia i wspaniałe sukcesy naukowe, sportowe oraz artystyczne. Pomimo wzruszenia, które zawsze ściska gardło w takich chwilach, chcieliśmy, aby pożegnanie wypadło wesoło. Klasa V wraz z wychowawczynią Hanną Reczek zadbały, by do szóstoklasistów trafiły nagrody - Lolki - w różnych kategoriach: modelka roku, niania roku, znawca przyrody, brat roku, człowiek i jego gadżet itp. Nasi absolwenci byli tym zaskoczeni, ale i ubawieni. Każdy z osobna powiedział kilka słów na koniec, a po łamiących się głosach poznaliśmy, jak bardzo wzruszający był dla nich ten moment. My również dziękujemy Wam, Waszym rodzicom i dziadkom za ten piękny czas!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress