TITLE

DESCRIPTION

Na Powiatowym Konkursie Czytelniczym pt. „Niezwykły świat baśni H. Ch. Andersena” w Chotomowie

9.01.2017 r. uczniowie klasy trzeciej – Marysia, Jadran i Ala - oraz II - Liliana, Lena i Emilka - reprezentowali naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Czytelniczym pt. "Niezwykły świat baśni H. Ch. Andersena”. Zostali oni wybrani w etapie szkolnym, w którym wykazali się bardzo dobrą znajomością baśni tego duńskiego autora. Podczas etapu powiatowego w szkole w Chotomowie musieli wykonywać różne zadania, m.in. rozwiązywać krzyżówki, układać puzzle, odnajdywać ukryte słowa w wykreślankach, odgadywać tytuły baśni na podstawie przedstawionego fragmentu oraz rozpoznawać bohaterów na podstawie cytatów. Mimo że nie udało się żadnej z naszej drużyn zająć wysokiej pozycji w konkursie, to i tak cieszymy się z udziału w nim, ponieważ jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i miłe wrażenia z przeczytanych baśni. konkurs

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress