TITLE

DESCRIPTION

Podziękowanie za udział w akcji Szkolnego Klubu Wolontariusza „Spełniamy marzenia”

"Spełniamy marzenia" - finał akcji już się zbliża! W naszej szkole od kilku tygodni trwa świąteczne poruszenie związane ze spełnianiem marzeń z dziecięcych listów. Wkrótce wszystkie zapakowane i podpisane paczki zostaną przekazane dzieciom z Domu Samotnej Matki w Legionowie. Nastąpi to w środę, 20 grudnia, podczas uroczystego koncertu w wykonaniu uczniów z gimnazjum. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom w tworzenie, przygotowywanie i pakowanie paczek!  Jesteście wspaniali! Niedługo relacja ze środowego koncertu i momentu wręczania prezentów. Czekamy na uśmiechy dzieciaków!!! Na zdjęciach nasza szopka oraz listy, które napisały do nas dzieci. Każda klasa okazała wielkie serce jednemu potrzebującemu dziecku ;]   Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza - Agata Wysocka-Boszko    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress