TITLE

DESCRIPTION

ODZNAKA e-TWINNING SCHOOL I LIST Z BRUKSELI

Koniec czekania! W końcu dotarła do nas odznaka eTwinning School i list z Brukseli. Zawisną one na honorowym miejscu w naszej szkole.
Prestiżową Odznakę Europejskiej Szkoły eTwinning otrzymaliśmy za realizację wysokiej jakości anglojęzycznych projektów międzynarodowych nagradzanych Odznakami Krajowymi i Odznakami Europejskimi oraz za zaangażowanie i efektywną pracę szkolnego zespołu projektowego. Nasza szkoła została uznana za lidera w obszarach: praktyki cyfrowe, praktyki w zakresie e-bezpieczeństwa, innowacyjne i kreatywne podejście do nauczania, promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry, promowanie praktyk uczenia się nauczycieli i uczniów w oparciu o współpracę.
Jesteśmy widoczni na szczeblu europejskim i stanowimy część europejskiej sieci wiodących szkół eTwinning.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress