TITLE

DESCRIPTION

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada obchodziliśmy w naszej szkole najważniejsze polskie święto narodowe związane z odzyskaniem niepodległości po 123 latach zaborów. Uczniowie wykonując kotyliony w biało-czerwonych barwach mogli włączyć się w obchody Święta Niepodległości co podkreśliło jeszcze bardziej podniosłą symbolikę tego dnia i radość świętowania. W tym dniu gościliśmy Marszałka Piłsudskiego i wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy oraz piosenki patriotyczne. Następnie uczniowie klasy 4a odczytali w klasach najważniejsze informacje o odzyskaniu niepodległości . Na zakończenie wyróżnialiśmy uczniów , którzy wzięli udział w konkursie plastycznym „ Odzyskanie Niepodległości widziane oczami dziecka” a byli to Tosia, Klaudia, Spohie oraz Antek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress