TITLE

DESCRIPTION

Nowy cykl zajęć „Poznajmy się lepiej” w klasach pierwszych

Marzec to taki wyjątkowy miesiąc, w którym czuje się zbliżającą małymi krokami wiosnę ;] A wiosna, wiadomo, otwiera nie tylko okna, ale także umysły i serca. Taki entuzjazm poczuły już w sobie dwie klasy pierwsze naszej legionowskiej szkoły i wymyśliły nowy cykl zajęć "Poznajmy się lepiej". Pierwszym etapem tego cyklu były zajęcia prowadzone przez uczniów (a w zasadzie uczennicę), a teraz przyszła kolej na wspólne omawianie lektury. I to nie byle jakiej, bo "Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek". Książka wprowadziła nas w temat "Co to jest szczęście" i czy to szczęście dla każdego znaczy to samo ;] Skarpetki wybrały zwariowane przygody, a my, podążając ich tropem, wspólnie wykonaliśmy lapbooki. Co to jest lapbook? Zapraszamy na nasze zajęcia, a ciekawskim uchylamy rąbka tajemnicy: "To jest nasza książka na kolanach" ;]  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress