TITLE

DESCRIPTION

Niech żyje bal!

Tłusty Czwartek w tym roku szkolnym to nie tylko dzień smakowitego poczęstunku, ale także balu karnawałowego. A na balu, wiadomo, muszą być szalone stroje i superhumory! Nie zabrakło nam ani strojów, ani humorów ;] Z młodszych klas naszej szkoły przybyły księżniczki, piratki, strażacy, bohaterowie bajek i filmów, a także zwierzątka, wśród których brylował fenomenalny jeż! Uczniowie klas starszych zwrócili swą uwagę ku bardziej militarnym strojom oraz oczarowali nas dodatkami do swoich tradycyjnych strojów, czyli szalonymi perukami, kapeluszami, opaskami itd. Tradycją jest, że nasz szkolny bal to nie tylko tańce, ale także konkursy, specjalne zadania i konkurencje oraz, co było nowością, wspólne czarowanie.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress