TITLE

DESCRIPTION

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z RAPEREM MC FLUENCYM

14.11.2019 uczniowie z klas 4-6 wraz z wychowawcami udali się do Warszawy na warsztaty językowe prowadzone przez niesamowicie charyzmatycznego rapera - nauczyciela Jasona R. Levine'a. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu Nauka Bez Granic. Zapraszamy do obejrzenia relacji i odwiedzenia strony:

https://www.youtube.com/user/collolearn

oraz https://www.instagram.com/fluency_mc/?hl=pl

Ach, co to było za spotkanie. Oglądany na lekcjach języka angielskiego na telewizorze teraz pojawił się osobiście przed naszymi oczami. Trochę spóźniony wszedł do sali i rozpoczął swoje przedstawienie... od przedstawienia się, zagadek na temat skrótu MC i wyjaśnienia uczniom, jak ważne w nauce języków obcych jest powtarzanie materiału. Wszyscy jednogłośnie zgodzili się, że MC Fluency ma rację, co do tego ostatniego stwierdzenia :), i przeszliśmy do działania. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na to, którą ze swoich piosenek MC nam przedstawi. Po chwili na telebimie pojawił się odtworzony na YouTube ponad 207 tys. razy filmik z nauką nieregularnych czasowników i wtedy już wiedzieliśmy, że zabawa będzie fajna. I tak też było. Śpiewaliśmy, powtarzaliśmy i dobrze się bawiliśmy, a na koniec zadaliśmy MC Fluency’emu duuuużo pytań.

Liczymy, że w niedługim czasie znów uda nam się spotkać. Na chwilę obecną pozostaje cieszyć się otrzymanym autografem, oglądaniem zdjęć i filmiku z naszą piosenką z angielskimi czasownikami nieregularnymi:

Filmik ze spotkania z MC Fluencym

     

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress