TITLE

DESCRIPTION

Milenium planszówkami stoi!

Nasz nauczyciel matematyki i fizyki Łukasz Żelasko, wielki pasjonat gier planszowych, próbuje zaszczepić w uczniach naszej szkoły swoją pasję. Dlatego też już po raz trzeci odbyło się spotkanie fanów gier planszowych przy ul. Parkowej. Uczniowie, jak i ich rodzice, mogli zagłębić się w świat gier bez prądu i ciekawie spędzić czas z własnymi dziećmi. Dzięki uprzejmości Portal Games przedpremierowo można było zagrać w DeCrypto, które swoją premierę będzie miało w kwietniu. Dla uczniowie gimnazjum i klas siódmych rozgrywki zaczęły się już dużo wcześniej, czego sprawdzianem było zorganizowanie mikołajkowego turnieju z nagrodami w „6 bierze!”. Z racji tego, że pan Łukasz Żelasko uczy również klasę 4 i 6, nie mogło i tam zabraknąć planszówek w grudniu, czego efektem były dwugodzinne zmagania przy planszach.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress