TITLE

DESCRIPTION

MEDALE I PUCHARY DLA NASZYCH UCZNIÓW NA ZAWODACH SAME JUDO CUP 5 2021

9 maja w Mareckim Centrum Edukacyjno-Sportowym odbyły się zawody Same Judo Cup 5 2021. Uczniowie z naszej szkoły pod czujnym okiem swojej trenerki Pani Kingi Karwowskiej pilnie i z pełnym zaangażowaniem przygotowywali się do tego wydarzenia sportowego. Trud się opłacił, gdyż odnieśli wielki sukces i powrócili z medalami i pucharami 🥇🥈🥉🏆. To powód do dumy i radości! Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

W kategorii dziewcząt 2012:

II miejsce - Nel Rybak 2b

III miejsce - Emilia Szaniawska-Rawo 2b

W kategorii chłopców 2012:

I miejsce - Jan Cholewa 2a

III miejsce - Antoni Cukrowski 2a

W kategorii chłopców 2010-2011:

II miejsce - Michał Szaniawski-Rawo 3b

W kategorii dziewcząt 2010-2011:

I miejsce - Marcelina Broda 4a

I miejsce Arlin Risueno Ładosz

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress