TITLE

DESCRIPTION

MARCOWY DZIEŃ DOBREGO SŁOWA

W piątek 12 marca obchodziliśmy Dzień Dobrego Słowa. Wiemy wszyscy, że dobre słowa leczą, czynią cuda, dlatego też warto się nimi dzielić i pamiętać o nich na co dzień. Wzorując się na przepięknym filmie zatytułowanym „Podaj dalej”, w którym chłopiec w ramach zadania domowego musiał pomóc trzem osobom i uruchomił łańcuszek szczęścia, klasa Ia pod kierunkiem pani Hani rozdawała wszystkim uczniom i nauczycielom szkoły „dobre słowo”:

❤️ Jesteś wyjątkowy! ❤️ Możesz wszystko! ❤️ Dziękuję, że jesteś! ❤️ Uwierz w siebie! ❤️ Życzę szczęścia! ❤️ Spełnienia marzeń! ❤️ Pięknie wyglądasz! ❤️ Dobrze, że jesteś!
❤️ Uśmiechnij się! ❤️ Dużo radości! ❤️ Dobrego humoru!
❤️ Miłego dnia!

Zadaniem wszystkich dzieci było wziąć ze sobą dobre słowo i podać dalej.

A więc... podajemy dalej!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress