TITLE

DESCRIPTION

Majowy Dzień Dobrego Słowa – akcja DKMS

Majowy Dzień Dobrego Słowa poruszył uczniów naszej szkoły do głębi. Uczniowie wykonali plakaty skierowane do najbliższych. Lecz jaki cel im przyświecał? "Drodzy Rodzice, pomóżcie osobom chorym na białaczkę. Bądźcie w naszych oczach bohaterami. Podarujcie to, co macie w genach. To nic nie kosztuje, a możecie uratować czyjeś życie. Serdecznie zachęcamy, abyście Zostali Dawcami Szpiku. Zgłoszenia i zapisy przyjmujemy w dniu 09.06.2018 roku na Pikniku Rodzinnym w Jabłonnie. Szukajcie naszego stoiska. Odwagi. Czekamy na Was – podarujcie komuś życie. Zapewniamy, że na tej jednej akcji nie zakończymy naszych działań."   Uczniowie kl. IV wraz z wychowawczynią Katarzyną Jędrzejewską        

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress