TITLE

DESCRIPTION

KLASY 5 I 6 W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ

28 września klasy piąte i szóste wyruszyły na niesamowitą przygodę na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Już pierwszego dnia dzieci uczyły się sztuki surwiwalu, a mianowicie rozpalania ognia w trudnych warunkach, brały udział w grach zespołowych oraz rywalizowały ze sobą w bitwie łuczników. Kolejnego dnia uczniowie mieli szansę zmierzyć się z własnymi słabościami. Odwagi wymagał zjazd na linie z wysokiej skały, wejście do olsztyńskiej jaskini i przemierzanie górskich szlaków o różnym stopniu trudności. Dzień zakończył się emocjonującą grą terenową Hamak Spion. Uczestnicy wycieczki mogą być z siebie dumni. Brawo za odwagę!!! 😃   Nauka budowania szałasu, bieg na orientację i zamek olsztyński:    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress