Dzień Sportu

1 czerwca w filii naszej szkoły odbył się Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu, w którym uczestniczyli uczniowie obu szkół podstawowych. W tym dniu zaplanowano wiele atrakcji. W wieloboju lekkoatletycznym znalazły się takie konkurencje, jak: skok w dal, rzut piłeczką palantową, rzut piłką lekarską, bieg na 60 m. Chętni uczniowie mogli popróbować swoich sił w tenisie stołowym, w konkursie budowli z klocków Lego czy w szachach. Dla dzieci lubiących prace plastyczne zorganizowano zabawy plastyczne i malowanie twarzy. Ćwiczyć refleks można było w rzutach do celu czy walkach rycerskich. Odbyły się także pokazy chemiczne, iluzjonistyczne i baniek mydlanych. Dzieci bawiły się także na dmuchanym zamku i przy dźwiękach muzyki. To był pełen uśmiechu dzień!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress