TITLE

DESCRIPTION

DZIEŃ PAPIESKI 13.10.2019

Dzień Papieski jest zawsze szczególnie przez nas obchodzony ze względu na patrona naszej szkoły - św. Jana Pawła II. Tradycyjnie przygotowujemy występ w hołdzie papieżowi Polakowi i prezentujemy go przed wiernymi w kościele pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie. W tym roku we wzruszającym koncercie pod hasłem "Wstańcie! Chodźmy!" wzięli udział uczniowie klas VII, VIII, liceum oraz kółka musicalowego z NSP przy Piłsudskiego. Scenariusz napisała Pani Dyrektor Helena Olkucka, a wsparli ją: reżysersko - Pani Anita Makuszewska, muzycznie - Pani Urszula Chrulska, Pani Katarzyna Jankowska, Pan Ruben Fernandez Lopez, Kuba Łupiński (gościnnie na trąbce), scenograficznie - Pani Aneta Marciniak. Pochwały, których nie szczędził nam proboszcz Hieronim Średnicki, sprawiły nam wielką przyjemność, podobnie jak brawa zgromadzonych w kościele wiernych. Na dłużej zostaną z nami dźwięki pięknie dobranej i zagranej muzyki, a także przekaz płynący z występu, by w życiu kierować się dobrem. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress