TITLE

DESCRIPTION

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2020

25 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych.
Ze względu na pandemię w tym roku aktywności z nim związane odbywały się w klasach.
Uczniowie zaśpiewali piosenkę „Mam tę moc” w 25 językach oraz „Panie Janie” po angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Występy udały się znakomicie.
Kolejnym z zadań było zilustrowanie idiomów w obcych językach. Również to nie sprawiło nikomu trudności. Następnie uczniowie tłumaczyli hasła i słowa umieszczone na własnych ubraniach, a także poznali podstawowe zwroty w językach, których nie uczą się w szkole. Młodsze dzieci starannie wykleiły flagi i przygotowały kolorowanki związane z Londynem, a starsze ciekawe plakaty. Bawiliśmy się świetnie! 🇬🇧🇩🇪🇪🇸

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress