TITLE

DESCRIPTION

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

Pierwszego czerwca w naszej szkole świętowaliśmy, jak co roku, Dzień Dziecka. Rozpoczął się on pokazem niesamowitych umiejętności piłkarskich, precyzji, opanowania i koncentracji jednego z naszych uczniów Kacpra Baranowskiego z klasy III. Wszyscy głośno Mu kibicowali i bili brawa. Coś wspaniałego! Gratulacje, Kacprze 🙂 Następnie klasy V i VI wzięły udział w turnieju piłki nożnej. Wszystkie drużyny wymyśliły swoje nazwy i wykonały piękne flagi, a następnie rozegrały mecze. Atmosfera była niesamowita, kibice dopingowali zawodników, a zwycięska drużyna otrzymała pamiątkowe medale. Po turnieju rozegrany został konkurs „Kręcenie hula-hoop”, który wygrała uczennica klasy V – Maja Jezierska. Nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w konkurencjach kształtujących i sprawdzających poszczególne umiejętności ruchowe: skoki, siłę ramion, rzuty, równowagę, koordynację, precyzję itp. Tego dnia „Pająk Zgrywus” uplótł specjalnie dla dzieci kolorową sieć. Oprócz konkurencji indywidualnych mogliśmy pograć z rówieśnikami: w kręgle na punkty, klasy, koszyczki z piłką oraz badmintona. Nie zabrakło również innych atrakcji, jak np. malowanie twarzy. Ach, co to był za dzień! Wspaniale i na sportowo spędziliśmy ten czas.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress