TITLE

DESCRIPTION

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

Dzień Dziecka 🎈🎈🎁🎁 to wyjątkowe święto, które w większości krajów obchodzone jest 1 czerwca od niespełna 70 lat. To czas radości, prezentów, niespodzianek, wspólnych chwil. Jest to również doskonały moment na uświadamianie dzieciom ich praw i obowiązków.
Podczas szkolnych obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole przy Piłsudskiego poruszaliśmy te ważne kwestie poprzez dyskusje, wspólne robienie plakatów, odgrywanie scenek i inne działania.
Dzięki zaangażowaniu rodziców na nasze Pociechy czekała wspaniała niespodzianka: Wielka Karta Życzeń. Na każdym kwiatku i listku znalazły się piękne życzenia, które trafiły do ❤️ każdego dziecka.
Uczniowie wraz z wychowawcami wybrali się na 🍧🍧🍧 lub zamiast tradycyjnego obiadu zajadali się 🍕🍕🍕.
Kolejną atrakcją była gra terenowa, która odbyła się na naszym placu zabaw. Pozwoliła przypomnieć dzieciom kilka informacji o kolegach i koleżankach z klasy. Niektórzy dowiedzieli się nawet czegoś nowego o sobie. Gra była świetną zabawą, a także doskonałym treningiem rozwijającym umiejętności współpracy.
Dzień Dziecka w naszej szkole był pełen wrażeń i 😀😀😀. W pełni wykorzystaliśmy ten czas na wspólne zabawy oraz jakże ważne rozmowy o prawach i obowiązkach dzieci.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress