TITLE

DESCRIPTION

Dzień Bezpiecznego Internetu – podsumowanie

We wtorek 6 lutego w całej Polsce obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu. Od tego dnia w ciągu całego miesiąca zajmowaliśmy się bezpieczeństwem dzieci w Internecie. Rozpoczęliśmy apelem, który przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy VI. Prowadzący przedstawili zasady bezpieczeństwa i szacunku w Sieci. Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w konkursie na plakat. Przeprowadzono też konkursy na prezentację w klasie IV i ulotkę w klasie III. W dniu 20 marca odbyło się podsumowanie realizacji podjętych działań. Ogłoszone zostały wyniki konkursów, wręczono dyplomy i zaprezentowano nagrodzone prace. Odbył się też test z wiedzy o bezpieczeństwie, kulturze i poszanowaniu prywatności innych użytkowników Internetu. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, odpowiadając prawidłowo na wszystkie pytania.   Laureaci: Konkurs na plakat. I miejsce -  klasa IA i IB II miejsce – klasa III III miejsce – klasa II Konkurs na prezentację I miejsce – Karolina (klasa IV) II miejsce - Maria i Maja S. (klasa IV) III miejsce - Franek (klasa IV) Konkurs na ulotkę I miejsce – Liliana (klasa III) II miejsce - Ewelina (klasa III) III miejsce - Lena P. i Antek (klasa III) Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!! Przypominamy o telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111.    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress