Drugi semestr ortografii już za nami

W II semestrze roku szkolnego 2015/2016 klasy IV, V i VI zmagały się z niełatwą ortografią języka polskiego. Każdego miesiąca uczniowie przypominali sobie i utrwalali poszczególne zasady ortograficzne, a następnie podzieleni na grupy zmagali się z różnorodnymi zadaniami. W każdej z klas wyłoniono drużynę, która miała za zadanie reprezentować swoją klasę podczas ostatecznej rozgrywki. Pod koniec maja wszyscy uczniowie klas IV-VI zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby wyłonić zwycięską drużynę. Zmagania były bardzo emocjonujące. Wymagały wsparcia klas, współdziałania i umiejętności pracy w grupie. Wszyscy spisali się na medal. Niestety zwycięzca może być tylko jeden. Niedługo dowiecie się, która drużyna okazała się najlepsza. Tymczasem zobaczcie zdjęcia z tego dnia. Pamiętajcie, że ortografią też można się świetnie bawić!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress