TITLE

DESCRIPTION

AKCJA REKRUTACJA Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

18 marca 2019 nasi absolwenci, obecnie uczniowie warszawskich szkół średnich, przeprowadzili w naszej szkole prezentację na temat zasad rekrutacji do liceów, techników i szkół branżowych w roku 2019. Uczniowie 8 klas szkoły podstawowej i 3 klas gimnazjum zapoznali się z: harmonogramem rekrutacji, sposobem liczenia punktów, zasadami klasyfikacji konkursów, różnicami między typami szkół średnich, przydatnymi stronami internetowymi i wieloma innymi poradami starszych kolegów. Uczniowie Milenium otrzymali ulotki, w których w zwięzły sposób zawarto najważniejsze informacje omawiane w prezentacji oraz odnośniki do mediów społecznościowych (Facebook). To kompendium wiedzy z pewnością przyda się naszym uczniom.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress