TITLE

DESCRIPTION

ZBIÓRKA MAKULATURY I BATERII W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

W roku szkolnym 2019/2020 w szkolnej świetlicy będziemy nadal zbierać makulaturę i zużyte baterie. Firma Victoria Recykling odbierze zebraną makulaturę z naszej szkoły w następujących terminach: 14 października 2019 r. 9 marca 2020 r. 25 maja 2020 r. Prosimy o segregację makulatury na trzy rodzaje - tekturę, gazety oraz książki z zeszytami. Duże zapasy makulatury prosimy przynosić tuż przed odbiorem, gdyż nie mamy możliwości jej składowania. Można też osobiście zawieźć makulaturę do firmy Victoria Recykling Andrzej Kadłubowski, Dębe 84 (tel. 22 7848595), po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Wskazanie w karcie odpadów naszej szkoły zwiększy nasze szanse w konkursie UM Legionowo „Rady na odpady”. Niestety, od zeszłego roku firma recyklingowa nie jest już w stanie wypłacać nam pieniędzy za zebraną makulaturę. Nie rezygnujemy jednak z akcji ze względów ekologicznych. Dziękujemy wszystkim, którzy się w nią włączają.

Kierownik świetlicy Marta Banaszek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress