TITLE

DESCRIPTION

ZBIÓRKA MAKULATURY I BATERII W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 w szkolnej świetlicy zbieramy makulaturę i zużyte baterie. Terminy odbioru  makulatury z naszej szkoły:
  • 19 października 2017 r.
  • 12 marca 2018 r.
  • 25 maja 2018 r.
Prosimy o segregację makulatury na trzy rodzaje - tekturę, gazety oraz książki z zeszytami. Duże zapasy makulatury prosimy przynosić tuż przed odbiorem, gdyż nie mamy możliwości jej składowania. Można też osobiście zawieźć makulaturę do firmy Victoria Recykling Andrzej Kadłubowski, ul. Sikorskiego 11 (tel. 22 7848595), po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Wskazanie w karcie odpadów naszej szkoły zwiększy nasze szanse w konkursie UM Legionowo „Rady na odpady”. Z zebranej makulatury otrzymujemy symboliczne pieniądze, które przekazujemy na zakup przyborów/zabawek do świetlicy.

Marta Banaszek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress