TITLE

DESCRIPTION

WIOSNA W ŚWIETLICY

Wraz z nadejściem wiosny śnieżynki w naszej sali roztopiły się, a ich miejsce zajęły kwiaty na sznurkach. Przyleciały do nas również trzy bociany, które uwiły sobie gniazdo na naszych zasłonkach ;-), a w słoiczkach na parapetach rozkwitły hiacynty z łupinek po pistacjach:     W związku z Dniem Kobiet postanowiliśmy zająć się projektowaniem, a z naszych działań powstała ciekawa artystyczna gazetka. Przez kilka dni pracowaliśmy również nad makietą wyspy dinozaurów. Nasza świetlica czasami zamienia się w warsztatownię, w której powstają prace innowacyjne, oryginalne, twórcze według pomysłów samych uczniów lub też w salę eksperymentalną, gdzie się miesza kolorowe mikstury czy tworzy laserowy tor przeszkód ze sznurków:  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress