TITLE

DESCRIPTION

Warsztaty świetlicowe „Na szkle malowane” w SP 8 w Legionowie

9 maja 2018 r. skorzystaliśmy z zaproszenia na warsztaty w zaprzyjaźnionej świetlicy SP8 w Legionowie. Z warsztatów mogli skorzystać nauczyciele legionowskich świetlic szkolnych wraz z jednym uczniem lub uczennicą. Naszą szkołę reprezentowała Maja - aktywna uczestniczka świetlicowych konkursów plastycznych, zdobywczyni wyróżnienia w konkursie „Cztery pory roku – zabawy zimą oczami dziecka”. Celem warsztatów było poznanie techniki malowania na szkle farbami akrylowymi i witrażowymi. Wykonane na tych warsztatach prace będzie można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w legionowskim ratuszu po 18 maja br. :-). Już teraz na nią zapraszamy!  
NA SZKLE MALOWANE
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress