Na warsztatach „Śniadanie daje moc” w świetlicy SP nr 7 w Legionowie

8 listopada zostaliśmy zaproszeni na uroczyste śniadanie i warsztaty plastyczne w ramach programu "Śniadanie daje moc" w SP nr 7 w Legionowie. W warsztatach brali udział uczniowie klasy III - Maja i Marcin. Dowiedzieliśmy się, na czym polega program "Śniadanie daje moc" i jak jest on realizowany w SP nr 7. Podjęto nas wymyślnym i bardzo zdrowym śniadaniem przygotowanym przez uczniów i nauczycieli, które doprawione było "magicznym pyłem", czyli różnymi przyprawami. Smakowaliśmy m.in. pasty z awokado, kanapek posypanych czarnuszką, świeżo wyciśniętych soków, wymyślnych sałatek. Po śniadaniu udaliśmy się na warsztaty, gdzie wraz z uczniami SP nr 7 pracowaliśmy nad stworzeniem komiksu 12 zasad zdrowego odżywiania. Dziękujemy SP 7 za zaproszenie na interesujące i wartościowe warsztaty!!!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress