TITLE

DESCRIPTION

Programowaniem zakończyliśmy tegoroczną przygodę z MegaMisją

Ostatni etap kompetencji MegaMisji - programowanie - już za nami. Podczas ostatnich ośmiu spotkań uczyliśmy się programu do kodowania scratch, który uczniowie będą jeszcze poznawać na lekcjach informatyki w starszych klasach. Programowanie to ostatni, jedenasty etap MegaMisji. Tym samym kończymy naszą tegoroczną przygodę z programem Fundacji Orange. Na zajęciach robiliśmy naprawdę fantastyczne rzeczy, ciągle na wysokich obrotach i pełni zapału. Były burze mózgów, sketchnoting, korzystanie z multimediów, nauka fotografii, tworzenie komiksów, produkcje filmowe, programowanie w scratchu, podchody, labirynty, gry logiczne, tworzenie plakatów, łamigłówki, quizy komputerowe, prace w zespołach i grupach. Zrobiliśmy wszystkie zadania - obowiązkowe i dodatkowe, czyli łącznie 50. Z każdej lekcji zdawaliśmy relację i robiliśmy zdjęcia zamieszczane tutaj: https://platforma.megamisja.pl/swietlica/profil/456 Jesteśmy bardzo zadowoleni, że podjęliśmy wyzwanie i dziękujemy #fundacjaorange za umożliwienie nam tego.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress