TITLE

DESCRIPTION

Ozdoby na kiermasz bożonarodzeniowy 2016

Grudzień upłynął w naszej świetlicy na przygotowaniach do kiermaszu bożonarodzeniowego, który odbył się 20 grudnia w ratuszu miejskim w Legionowie. W tym roku robiliśmy z wełny czapeczki-zawieszki na choinkę, lampiony na drewnianych deseczkach, które dostaliśmy z pracowni artystycznej p. Wojciecha Wojnarowskiego z Legionowa (za co serdecznie dziękujemy) oraz stroiki świąteczne na plastrach drewna. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem wykonywali ozdoby i chętnie dzielili się pomysłami. Nie zabrakło też pięknych prac, które zostały wykonane i przyniesione z Waszych domów - w tym roku było ich naprawdę bardzo dużo. Wszystkie dekoracje przeznaczyliśmy na wsparcie podopiecznych z Fundacji Promień Słońca.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress