TITLE

DESCRIPTION

Otrzymaliśmy certyfikaty z Fundacji Orange

Po kilku miesiącach intensywnej i bardzo przyjemnej pracy powoli kończymy przygodę z MegaMisją. Robiliśmy naprawdę fantastyczne rzeczy, ciągle na wysokich obrotach i pełni zapału. Były burze mózgów, sketchnoting, korzystanie z multimediów, nauka fotografii, tworzenie komiksów, produkcje filmowe, programowanie w scratchu, podchody, labirynty, gry logiczne, tworzenie plakatów, łamigłówki, quizy komputerowe, prace w zespołach i grupach. Zrobiliśmy wszystkie zadania - obowiązkowe i dodatkowe, czyli łącznie około 50. Z każdej lekcji zdawaliśmy relację i robiliśmy zdjęcia: https://platforma.megamisja.pl/swietlica/profil/456 Jesteśmy bardzo zadowoleni, że podjęliśmy wyzwanie i dziękujemy #fundacjaorange za umożliwienie nam tego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress