Konkurs Rady na odpady – zbiórka makulatury

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu ekologicznego "Rady na odpady w roku szkolnym 2015/2016". Podobnie jak w latach ubiegłych konkurs polega na zbieraniu makulatury i zużytych baterii. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 1 września 2015 i zakończy 15 czerwca 2016. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród - pomocy dydaktycznych, sprzętu audiowizualnego oraz upominków rzeczowych - odbędzie się w drugiej połowie czerwca. Prosimy zbieraną makulaturę dzielić na 3 rodzaje: tekturę, gazety oraz książki z zeszytami i zapakować (związać sznurkiem) oddzielnie każdy rodzaj. W sali świetlicy znajdują się pojemniki na makulaturę i zużyte baterie. Większą ilość makulatury prosimy przechowywać we własnym zakresie i przynieść nie wcześniej niż dzień przed odbiorem przez firmę recyklingową. Makulatura i baterie będą od nas odbierane w tym roku szkolnym trzy razy: •    19 października 2015 •    14 marca 2016 •    6 czerwca 2016 Zebraną makulaturę można też dostarczyć we własnym zakresie do firmy Victoria-Recycling, ul. Siwińskiego 2 i dostarczyć nam dokument z zaznaczeniem, że makulatura jest przekazana na konto Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Milenium.rady na odpady

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress