TITLE

DESCRIPTION

II MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS”

Z przyjemnością informujemy, że w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym "ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS - Narysuję dla Ciebie Aniołka..." nasza uczennica Hania Kaleta zajęła II miejsce w kategorii klas I-III. Gratulujemy! Na konkurs wpłynęło 128 prac z 15 szkół podstawowych i klas gimnazjalnych powiatu legionowskiego. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w maju 2019 r. podczas gali podsumowania konkursów pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie. Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej: http://zs.legionowo.pl/sp8/protokol-z-posiedzenia-komisji-konkursowej-iv-powiatowego-konkursu-plastycznego-anioly-sa-wsrod-nas-narysuje-dla-ciebie-aniolka-w-legionowie/  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress