TITLE

DESCRIPTION

Dzień Gier Planszowych

3 lutego w naszej świetlicy zorganizowaliśmy Dzień Gier Planszowych. Tego dnia dzieci mogły przynieść swoje gry i zagrać z kolegami. Zainteresowanie grami było bardzo duże. Niektórzy woleli gry sprawdzające wiedzę, jak "Było sobie życie", inni matematyczne, jak "Farmer", a i nie zabrakło chętnych do gry w "Gorącego ziemniaka", "La Cucarachę" czy "5 sekund". Młodsze dzieci najchętniej grały w "Memory" i "Grzybobranie", starsze zmierzyły się z "Nauką mnożenia". Popołudnie minęło nam w miłej atmosferze, mogliśmy się od siebie wiele nauczyć - m.in. jak zainteresować i wytłumaczyć zasady gry innym osobom, przestrzegać zasad, ćwiczyć cierpliwość i wchodzić w różne role.  Na pewno kiedyś to powtórzymy, a w planach mamy zorganizowanie w drugim semestrze dnia układania puzzli.    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress