TITLE

DESCRIPTION

Dostaliśmy się do programu MegaMisja!!!

Podjęliśmy wyzwanie Fundacji Orange dla świetlic szkolnych w całej Polsce i nagraliśmy 30-sekundowy filmik promujący naszą świetlicę. Celem konkursu jest podnoszenie kompetencji cyfrowych w świetlicach szkolnych poprzez udział w MegaMisji - programie nowoczesnej edukacji cyfrowej. Dzieci bardzo się zaangażowały w realizację filmu i z niecierpliwością czekały na wyniki! Zgodnie z regulaminem zakwalifikowanych zostało 250 świetlic szkolnych z całej Polski i już dziś wiemy, że nasza świetlica również. Oznacza to, że 1 września w roku szkolnym 2017/2018 rozpoczniemy edukację cyfrową wraz z Fundacją Orange. Wybierzemy grupę chętnych dzieci, które przez 10 miesięcy będą wykonywać multimedialne zadania. Za rozwiązanie zadań przyznawane są nagrody dla świetlicy: sprzęt multimedialny, książki, materiały plastyczne, gry, zabawki. Więcej o Fundacji Orange i programie na stronie: www.megamisja.pl. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu promującego naszą świetlicę: https://www.youtube.com/watch?v=2ksBAPZCb6Y

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress